نخبه پروران پیروزی

ریاضی علوم تیزهوشان

نخبه پروران پیروزی

ریاضی علوم تیزهوشان

مشخصات بلاگ

بزرگ اندیش باش ، تا به نتایج بزرگ برسی.

سرگرمی

۸ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده استبا اراده و عزم راسخ خود به طرف علم و عمل و کسب دانش و بینش حرکت نمایید که زندگی زیر چتر علم و آگاهی، آن قدر شیرین و انس با کتاب و قلم و اندوخته ها، آن قدر خاطره آفرین و پایدار است که همه تلخی ها و ناکامی های دیگر را از یاد می برد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۲۵
نخبه پروران

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۶ ، ۱۸:۰۲
نخبه پروران

ثبت نام و آموزش در محیطی علمی و حرفه ای برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان (استعدادهای درخشان) ، نمونه دولتی و مدارس برتر را از دست ندهید...


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۵۷
نخبه پروران


طبق اعلام سایت دبیرستان ماندگار البرز ، به منظور اطلاع از فرآیندثبت نام وآشنایی با برنامه دبیرستان ، پذیرفته شدگان که به دو صورت اصلی و ذخیره می باشند ، طبق جدول زیر در همایشی که بدین منظور برگزار خواهد شد به همراه یکی از والدین خود شرکت نمایند.

 

      همایش پذیرفته شدگان دبیرستان ماندگار البرز سال تحصیلی 97-96

پایه

روز و تاریخ
ساعت

هفتم( قبولی های اصلی )

چهارشنبه 96/03/17

5/30 بعد از ظهر

دهم رشته ریاضی( قبولی های اصلی )

یکشنبه 96/03/21

5/30 بعد از ظهر

دهم رشته تجربی وانسانی( قبولی های اصلی)

دوشنبه96/03/22

5/30 بعد از ظهر

هفتم(ذخیره از نفر 1 تا 150)

چهارشنبه 96/03/24

5/30 بعد از ظهر

هفتم(ذخیره از نفر 150 تا 300)

یکشنبه 96/03/28

5/30 بعد از ظهر

دهم رشته ریاضی( ذخیره ها )

دوشنبه 96/03/29

5/30 بعد از ظهر

دهم رشته تجربی وانسانی( ذخیره ها )

چهار شنبه 96/03/31

5/30 بعد از ظهر

 

 

آدرس: خیابان انقلاب -پل کالج - کوچه البرز دبیرستان ماندگار البرز


همچنین اعلام میگردد زمان رسیدگی به اعتراضات حداکثر 3 روز پس از اعلام نتیجه از طریق سایت ثبت نام امکان پذیر می باشد.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ خرداد ۹۶ ، ۰۹:۲۹
نخبه پروران


برای دریافت نتیجه آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی دوره اول به سایت aeone.ir مراجعه کرده و با ورود نام کاربری و گذرواژه خود وارد سامانه شده و از کارنامه آزمون این مدرسه آگاهی پیدا کنید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۶ ، ۱۸:۴۷
نخبه پروران


جهت دریافت نتیجه آزمون دبیرستان البرز به سایت آموزش و پرورش تهران مراجعه کنید و در منوی سمت راست، آزمون مدارس را کلیک کنید و سپس با انتخاب آزمون مدارس البرز در صفحه ای که باز شد و سپس گزینه آزمون هفتم و دهم البرز وارد صفحه ی ورود خواهید شد که با کلیک بر روی دکمه ی سبز رنگ و تایپ کدملی و رمز وارد سامانه خواهید شد. در آخر برای دریافت نتیجه آزمون ، در پایین صفحه گزینه دریافت نتیجه آزمون را خواهید زد و ان شاءالله که قبول شده اید.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ خرداد ۹۶ ، ۱۶:۲۷
نخبه پروران

۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۳۹
نخبه پروران

سمپاد اعلام کرد:


پیرو اعلام قبلی و همچنین اطلاعیه های مندرج در سامانه ثبت نام الکترونیکی آزمون های مذکور به نشانی https://azmoon.medu.ir و با عنایت به تماس های تلفنی برخی از اولیاء محترم دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون ها، ‌به اطلاع می رساند نتایج پذیرفته شدگان ،‌ اوایل تیرماه 1396 (پس از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی) صرفاً ازطریق سامانه مذکور اعلام خواهد شد.

لذا ادعای برخی از سایت های اینترنتی،‌ شبکه های مجازی، ‌ارسال پیامک یا برقراری تماس با افراد و به خصوص مشاوره های تلفنی (شماره تلفن هایی که با 909 شروع شده و مستلزم پرداخت هزینه تماس می باشد) در زمینه زمان اعلام نتایج یا ارائه اطلاعاتی نظیر وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش دانش آموزان یا نام دبیرستان محل پذیرش شده، کذب و غیرواقعی بوده و به هیچ عنوان مورد تایید این مرکز نمی باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ خرداد ۹۶ ، ۱۵:۱۸
نخبه پروران